W dniu 27.03.2018 r. kilkunastoosobowa grupa naszych uczniów, która w naszej szkole ukończyła lub jest jeszcze w trakcie kursu masażu, miała możliwość wykorzystania swoich umiejętności w praktyce. Nasi masażyści spędzili prawie cały dzień masując uczestników Mistrzostw Europy Juniorów w squashu, odbywających się w bielskim klubie „Enjoy”. W ramach projektu „Doskonalenie zawodowe kadry źródłem sukcesu społeczności szkolnej” (nr umowy 2016-1-PL01-KA101-024340 ) realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój „Mobilność kadry edukacji szkolnej” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego  uczniowie oraz opiekunowie Ośrodka Edukacji „Sokrates” upowszechniali i promowali naukę języka angielskiego wśród wszystkich uczestników turnieju.

Sportowcy z prawie całej Europy, rywalizujący już od kilku dni, wybierali masaż nóg,  pleców lub karku. Czasami korzystali z całego pakietu, jak na przykład kadra Polski. Na dwóch specjalistycznych stołach i jednym krześle do masażu  mogli poddać się masażom, regenerując swoje organizmy. Nad wszystkim czuwała nasza kadra, prowadząca kursy masażu mgr Magorzata Capiak oraz mgr Dominik Olejak, z kolei mgr Monika Sznajder oraz mgr Tomasz Figura wraz z uczniami dbali o fantastyczną atmosferę między kortami.

Kilka godzin spędzonych na masowaniu dało się wszystkim mocno we znaki. Masaż, to naprawdę ciężka i bardzo techniczna praca fizyczna, której warto się uczyć. Cała wiedza teoretyczna i ręce masażysty to jego „przenośny warsztat pracy”. Mamy nadzieję, że takie praktyczne wykorzystanie nabytej w naszej szkole wiedzy spełniło oczekiwania naszych podopiecznych. Zachęcamy wszystkich pozostałych uczniów do skorzystania z naszej oferty kursów masażu.

Na zakończenie „dnia pracy” i na poprawę nastroju uczniowie profesjonalnie rozprawili się z zamówionymi pizzami!
[TF][DO]

 

 

Najnowsze

 • 2022-12-14Zawody/Konkursy
  Konkurs Mikołajowy rozstrzygnięty!
 • 2022-01-19Zawody/Konkursy
  Rozstrzygnięcie konkursu – 'Globalne wyzwania na czasie’
 • 2021-03-25Zawody/Konkursy
  Konkurs z okazji dnia św. Patryka
 • 2021-01-16Zawody/Konkursy
  Wyniki konkursu: „Hity książkowe, czyli szkolny ranking czytadeł!”