Ogromny sukces uczniów Ośrodka Edukacji „Sokrates”!

Nasi uczniowie w składzie: Sebastian Markiewicz, Paulina Suchanek oraz Dominik Młodzik zajęli III miejsce w I Otwartych Mistrzostwach Polski w Pierwszej Pomocy szkół ponadgimnazjalnych w Cieszynie! Brawo!!!

Rewelacyjny wynik nie przyszedł jednak łatwo. Naszych uczniów nie przestraszył upał, deszcz, a nawet grad! Świetnie poradzili sobie z siedmioma zadaniami praktycznymi, które stały na bardzo wysokim poziomie. Podczas zmagań pokonali 10 km pieszo szukając po całym polskim Cieszynie punktów z zadaniami.

Cały czas naszych ratowników wspierał zespół w skład którego wchodzili Ewelina Klisik i Dominik Olejak. Bardzo dobra atmosfera zespołu, profesjonalne podejście, a przede wszystkim zgranie pozwoliło osiągnąć tak dobre miejsce. Puchar z ratownictwa medycznego na stałe zagości w naszej szkole :)

Jeszcze raz bardzo dziękujemy naszym uczniom i gratulujemy sukcesu. Jesteście WIELCY! Dziękujemy również Pani Agnieszce Cłapie za bardzo dobre przygotowanie uczniów do zmagań. Zauważyli to również sędziowie, którzy oceniali prawidłowość wykonywania zadań. Gratulacje dla organizatorów – stanęli na wysokości zadania i pokazali prawidłowe przygotowanie do konkurencji.

Pomimo dnia wolnego od szkoły zebraliśmy siły i po 12 godzinach walki wróciliśmy z tarczą. Szacunek!

Zapraszamy do obejrzenia galerii:

Najnowsze

 • 2022-12-14Zawody/Konkursy
  Konkurs Mikołajowy rozstrzygnięty!
 • 2022-01-19Zawody/Konkursy
  Rozstrzygnięcie konkursu – 'Globalne wyzwania na czasie’
 • 2021-03-25Zawody/Konkursy
  Konkurs z okazji dnia św. Patryka
 • 2021-01-16Zawody/Konkursy
  Wyniki konkursu: „Hity książkowe, czyli szkolny ranking czytadeł!”