Drodzy Uczniowie!

Chcecie poznać naszą szkołę? Jesteście ciekawi i zainteresowani kierunkami kształcenia oraz tym, co możecie u nas robić? Jeszcze nie zdecydowaliście o swojej przyszłości? Świetnie trafiliście! Zapraszamy do krótkiego „tournée” po naszych kierunkach!


Liceum Ogólnokształcące z autorskim programem nauczania

KOSMETYKA

Bardzo interesujące zajęcia, mnóstwo ciekawych zabiegów kosmetycznych i same technologiczne nowości w świecie kosmetyki!

MASAŻ

Profesjonalne zajęcia z masażu pozwolą Wam nauczyć się relaksu, wspomagać Wasze ciało, aby było jeszcze lepiej przygotowane do nadchodzących życiowych wyzwań!

DETEKTYWISTYKA

Wszelkie tajniki prawdziwego detektywa dostępne również dla Was i to nie tylko w telewizyjnym serialu kryminalnym. 

RATOWNICTWO MEDYCZNE

Ratowanie ludzkiego życia jest nieodłącznym elementem świata. Dobre serce i słowo musi być wspomagane czynami.

 

Technikum

WETERYNARIA

Coś dla miłośników zwierzaków! Pomaganie zwierzętom to również bardzo ważna sprawa w naszym życiu. Często dzięki nim codzienne chwile stają się lepsze, a bez naszego wsparcia zwierzętom żyje się trudniej. Pomagajmy im i bądźmy częścią ich historii.

FRYZJERSTWO

Ekstrawaganckie fryzury, salonowe stylizacje, nowoczesne techniki i trendy tylko czekają, żeby je poznać. Dobre kosmetyki i nowoczesny program nauczania to początek Waszego sukcesu!

ORGANIZACJA REKLAMY

Nudzą Was ciągle te same reklamy w telewizji, na ulicznych billboardach i stronach internetowych? Od podstaw nauczycie się tworzyć nowe wizualizacje, by ulepszyć naszą rzeczywistość!

Serdecznie zapraszamy! 

Najnowsze

 • 2024-05-03Informacje
  Uchwalenie Konstytucji 3 Maja
 • 2024-04-25Informacje
  Nasi uczniowie w Akademii Jeździeckiej BCH w Międzyrzeczu Dolnym
 • 2024-04-12Informacje
  Dzień otwarty Sokratesa
 • 2024-03-08Informacje
  Dzień otwarty Ośrodka Edukacji Sokrates!