Przed rozpoczęciem przerwy świątecznej z okazji świat Bożego Narodzenie w szkole zorganizowaliśmy wigilie klasowe.

Uczniowie i wychowawcy poszczególnych klas wspólnie usiedli do jednego stołu, przy którym panowała miła i przyjazna atmosfera. Złożyliśmy sobie życzenia i zjedliśmy pyszny, tradycyjny barszcz z krokietem.

Następnie udaliśmy się w kierunku placu Chrobrego, gdzie jak co roku stoi wysoka i cudnie ubrana choinka świąteczna. Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku okazjonalnych zdjęć :-)

Święta już za rogiem i każdy z nas poczuł magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Wszystkim życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!
[DO][TF]

Najnowsze

  • 2026-05-02Święta
    Święto Konstytucji 3 Maja – Pamiątka Wielkiego Dzieła
  • 2026-04-02Święta
    Wielkanoc 2026
  • 2025-12-22Święta
    Wesołych ŚWIĄT!
  • 2025-12-19Święta
    Chwila wytchnienia przed pierwszą gwiazdką