Dzień dobry!

W tym roku ominęły nas wszystkich dni otwarte Szkoły oraz targi edukacyjne, na których mogliśmy się spotkać… Wielka szkoda, bo te wydarzenia były dla Nas jako szkolnej społeczności bardzo ważne. Zawsze na targach panowała miła i przyjazna atmosfera, a nasi przyszli uczniowie podchodzili do naszego stanowiska i pytali o szczegóły dotyczące Szkoły. W tym roku nie mieliśmy okazji z Wami porozmawiać 'twarzą w twarz’, ale mamy nadzieję, że bacznie śledzicie naszą stronę internetową oraz facebookowy i instagramowy profil. W ramach wspomnień zobaczcie jeszcze raz co działo się w „Sokratesie” w zeszłym roku na dniach otwartych :-)

„Dzień otwarty „Sokrates” 2019 za nami. Świetna atmosfera, cudowna pogoda oraz mnóstwo atrakcji!

Zwiedzający „Sokratesa” mogli przekonać się, jak na co dzień wiedzę zdobywają uczniowie w naszej szkole. Od samego rana pojawiało się bardzo dużo osób, które chciały zobaczyć funkcjonowanie poszczególnych kierunków. Masażyści prezentowali swoje zdolności manualne. Chętni mogli skorzystać z masażu, który z pewności poprawi samopoczucie przed nadchodzącymi wyzwaniami. W pracowni ratownictwa medycznego uczniowie „Sokratesa” opowiadali o technicznych kwestiach zajęć, a pod szkołą dostępna była karetka pogotowia wraz z całym wyposażeniem. Detektywi czekali z zagadkami, a najlepsi nagrodzeni byli słodkościami. Pełno pracy w pracowni fryzjerskiej – piękne nowoczesne fryzury, stylizacje i techniki tego fachu. Tłumy osób odwiedziło również kosmetyczki, które bez chwili wytchnienia pracowały nad poprawieniem wizualnym dłoni oraz twarzy. Weterynaria również zachęcała nowościami, a największą atrakcją były egzotyczne oraz domowe zwierzątka, bardzo przyjazne dla innych.

Dziękujemy wszystkim za udział w dniu otwartym Ośrodka Edukacji „SOKRATES”. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji oraz Nauczycieli, którzy przygotowali wspaniały pokaz dla zwiedzających szkołę uczniów. Bardzo intensywny dzień!

Podziękowania również dla osób, które wyśmienicie spisały się w roli masażystów, kosmetyczek, fryzjerek, fryzjerów, weterynarzy, ratowników medycznych, detektywów i wszystkich innych aktywnie zaangażowanych w organizację tego dnia. Dziękujemy Grupie Ratowniczej HKR z Pszczyny za udostępnienie karetki.

Brawo dla Was!”
[DO]

Zapraszam do obejrzenia obszernej relacji fotograficznej:

Najnowsze

 • 2023-10-04Aktywność
  Prelekcja „Rób to co kochasz”
 • 2023-09-29Aktywność
  Jesień w Beskidach
 • 2023-09-29Aktywność
  Wizyta w Akademii Jeździeckiej BCH
 • 2023-09-20Aktywność
  Zwiedzanie Pokazowej Zagrody Żubrów w Zabytkowym Parku Pszczyńskim