Dnia 6 grudnia 2019 roku naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj!

Wszyscy uczniowie otrzymali słodki poczęstunek oraz życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Każda klasa miała okazję porozmawiać ze Świętym. Na uczniów czekały zadania specjalne, które Mikołaj oceniał wraz ze swoją Śnieżynką. Przez ostatnie dni klasy zaangażowane były w przygotowania do nadchodzącego wydarzenia, a świąteczny wystrój na dobre zagościł w salach lekcyjnych oraz całym budynku szkoły.

Mikołajowi dziękujemy za przybycie do „Sokratesa” i serdecznie zapraszamy za rok!

Najnowsze

  • 2026-05-02Święta
    Święto Konstytucji 3 Maja – Pamiątka Wielkiego Dzieła
  • 2026-04-02Święta
    Wielkanoc 2026
  • 2025-12-22Święta
    Wesołych ŚWIĄT!
  • 2025-12-19Święta
    Chwila wytchnienia przed pierwszą gwiazdką