Dzisiaj Wasz dzień zakończenia roku szkolnego. Ostatni, w którym jesteście uczniami szkoły. Przyszedł czas, aby zyskać status absolwenta i rozpocząć swoją nową ścieżkę życia! Pamiętamy, jak przyszliście do szkoły, obserwowaliśmy Was jak zmienialiście się w szkole i jak szybko nabieraliście nową wiedzę oraz doświadczenie. Wspomnienia pozostaną na zawsze.

Wasze zakończenie roku szkolnego przebiega w zupełnie inny sposób, niż odbywało się to we wcześniejszych latach. Żyjemy w trudnym czasie, ale wszyscy razem poradzimy sobie z problemem, który pojawiły się w życiu każdego z nas.

Dziękujemy Wam za ten cudowny okres Waszej obecności w Ośrodku Edukacji „Sokrates”. Razem przeżywaliśmy wspaniałe chwile… Stworzyliśmy wspólną „Sokratesową” więź, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Będziemy o Was pamiętać i miło wspominać! :-)

W każdej z klas znaleźli się uczniowie, którzy w szczególny sposób wpłynęli na społeczność klasy, a także na całą szkołę. Ich ciężka praca, determinacja oraz chęć działania na rzecz szkoły sprawiła, że osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, a swoim wzorowym zachowaniem dawali przykład młodszym klasom, które czerpały z tego inspirację. Szczególne gratulację otrzymują:

KLASA 3 A liceum – Paulina Sordyl, Nikola Pasterny, Weronika Maciejczyk, Klaudia Rypień

KLASA 3 B liceum – Edyta Gach, Zuzanna Siwy, Dawid Socha, Mateusz Białoskórski, Patryk Jancik

KLASA 4 TW technikum – Magdalena Kapias, Natalia Lisowicz, Karina Stypuła, Kinga Szczepańska

KLASA 4 TFR technikum – Adrianna Harat, Magdalena Nikiel, Kinga Kunicka, Patrycja Tolasz

 

Wszystkim uczniom, którzy ukończyli szkołę z pozytywnymi wynikami serdecznie gratulujemy!

Z niecierpliwością czekamy na informację odnośnie Waszych egzaminów maturalnych. Trzymamy za Was kciuki i gorąco pozdrawiamy! Dużo zdrowia! Dążcie do założonych celów i osiągajcie życiowe sukcesy.

POWODZENIA!

Dyrekcja oraz nauczyciele Ośrodka Edukacji „Sokrates”

 

Najnowsze

 • 2023-10-04Aktywność
  Prelekcja „Rób to co kochasz”
 • 2023-09-29Aktywność
  Jesień w Beskidach
 • 2023-09-29Aktywność
  Wizyta w Akademii Jeździeckiej BCH
 • 2023-09-20Aktywność
  Zwiedzanie Pokazowej Zagrody Żubrów w Zabytkowym Parku Pszczyńskim