Dnia 17 października 2019 roku uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami oraz opiekunami wyruszyli na integracyjny rajd szkolny. Wybór miejsca docelowego padł na bielski Dębowiec.

Rano szybka zbiórka, przejazd autobusami MZK i w krótkim czasie mogliśmy wspólnie atakować 'górkę’. Piękna pogoda oraz wysoka frekwencja spowodowały, że atmosfera była bardzo przyjemna. Po drodze uczniów czekały liczne kulinarne atrakcje w postaci degustacji smakołyków przygotowanych przez Pana Profesora Tomasza Figurę.  Niektórzy pierwszy raz w życiu próbowali zjeść oliwki, kapary, śledzie czy też anchois :-) Na Dębowcu rozpaliliśmy ognisko, a uczestnicy mogli posilić się usmażoną przez siebie kiełbaską, chlebem czy pianką. Wycieczkę zakończyliśmy grupowym zdjęciem. Po zejściu w okolice przystanku autobusowego pod Szyndzielnią udaliśmy się do swoich domów.

Dziękujemy wszystkim za udział w rajdzie szkolnym. Mamy nadzieję, że wspólne wyście pozwoli uczniom klas pierwszych na dobre zaaklimatyzować się, a ich szkolne życie wzbogaci się o nowe doświadczenia i znajomości. Jak zawsze Pan Profesor Tomasz Figura nie zawiódł, tak więc dziękujemy za wspaniałą organizację imprezy.

Do usłyszenia!
[DO]

Najnowsze

 • 2023-10-04Aktywność
  Prelekcja „Rób to co kochasz”
 • 2023-09-29Aktywność
  Jesień w Beskidach
 • 2023-09-29Aktywność
  Wizyta w Akademii Jeździeckiej BCH
 • 2023-09-20Aktywność
  Zwiedzanie Pokazowej Zagrody Żubrów w Zabytkowym Parku Pszczyńskim