Pożegnanie klas maturalnych to moment, w którym z jednej strony odczuwamy dumę z Waszych osiągnięć, a z drugiej – smutek, że nadszedł czas rozstania.

Przez lata spędzone razem w naszej szkoły, stworzyliśmy niezapomniane wspomnienia. Wspólnie przeżywaliśmy radości, wyzwania i chwile zwątpienia. Dziękujemy Wam za to, że byliście częścią naszej społeczności, że swoją pracą, zaangażowaniem i pasją przyczynialiście się do jej rozwoju.

Absolwenci, Wasza przyszłość jest jak otwarta księga. Teraz stajecie na progu dorosłości, gotowi do podjęcia nowych wyzwań. Pamiętajcie, że niezależnie od tego, jak potoczy się Wasz los, zawsze będziecie reprezentować naszą szkołę. Drzwi do niej pozostaną dla Was otwarte.

Dziękujemy Wam za chwile wsparcia, za mobilizację, za naukę życia i wykorzystywanie własnych zdolności. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie i przyjaźń.

Kochani Absolwenci, życzymy Wam pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości, optymizmu i wiary w siebie. Niech Wasza przyszłość będzie wspaniała!

Najnowsze

 • 2023-12-15Bez kategorii
  Wizyta uczniów na wykładzie w Areszcie Śledczym w Bielsku-Białej
 • 2023-10-16Bez kategorii
  Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Uczennic Sokratesa
 • 2023-10-14Bez kategorii
  Święto Komisji Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela
 • 2023-06-21Bez kategorii
  Energylandia 2023 na zakończenie szkolnego sezonu