Dni otwarte w naszej szkole urozmaicało wiele atrakcji, lekcji pokazowych oraz zajęć dodatkowych. W trakcie trwania dni otwartych odbyły się lekcje pokazowe między innymi z języka angielskiego połączonego z nauczaniem przedmiotów zawodowych w naszym Technikum Ośrodka Edukacji „SOKRATES”. Było to jedne z zadań którego celem było upowszechnianie rezultatów w ramach projektu „Mobilność kadry edukacji szkolnej” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój  pt.: „Doskonalenie zawodowe kadry źródłem sukcesu społeczności szkolnej” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dodatkowo przygotowane zostało stanowisko promocyjne gdzie uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielami biorącymi udział w mobilności promowali nasz projekt oraz dzielili się zdobytym doświadczeniem w ramach kursu języka angielskiego. Zajęcia z języka angielskiego w ramach nauki zawodowych przedmiotów weterynaryjnych cieszyły się chyba największym powodzeniem razem z zajęciami kosmetycznymi. Uczniowie klas trzecich gimnazjum, którzy brali udział w naszych dniach otwartych mogli również skorzystać z nowoczesnej pracowni komputerowej przygotowanej również na potrzeby kształcenia językowego w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim za udział w dniach otwartych Ośrodka Edukacji „SOKRATES”. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji oraz Nauczycieli, którzy przygotowali wspaniałe atrakcje dla zwiedzających uczniów. Bardzo intensywne dwa dni!

Dzięki również dla osób, które wspaniale spisały się w roli masażystów, kosmetyczek, fryzjerek, fryzjerów, weterynarzy, ratowników medycznych i wszystkich innych aktywnie zaangażowanych w organizację tych dni. Przewodnicy – świetna robota! Wszystko na wysokim poziomie! Brawo!

Łapcie odświeżoną galerię zdjęć:

Najnowsze

 • 2024-05-03Informacje
  Uchwalenie Konstytucji 3 Maja
 • 2024-04-25Informacje
  Nasi uczniowie w Akademii Jeździeckiej BCH w Międzyrzeczu Dolnym
 • 2024-04-12Informacje
  Dzień otwarty Sokratesa
 • 2024-03-08Informacje
  Dzień otwarty Ośrodka Edukacji Sokrates!